ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME

6,00 

Na úpravu vlasov alebo tiež namiesto náramku. ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME sú naozaj všestranné. Vyrobené sú v odtieňoch šiat, topov a nohavíc z našej ponuky. Umožnia vám tak zladiť váš outfit do posledného detailu.

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
Popis materiálu:  organický elastický bavlnený úplet, ľan
Farba: čierna, taupe hnedá, smotanovo biela, mint zelená, lososová, smaragdovo zelená, šedé striebro,
Materiálové zloženie: 95% BIO bavlna 5% elastan

ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME aj ako náramok

Elastické ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME využijete pri úprave vlasov. Pomôžu vám vytvoriť rôzne účesy, zároveň vám umožnia zladiť vlasový doplnok s vaším oblečením. Gumičky do vlasov scrunchies sú v porovnaní s klasickými gumičkami na vlasy mäkšie a neťahajú. Preto si ich rýchlo obľúbia aj deti.

Aby ste mali pekne zladený top, šaty či nohavice s gumičkou, vyrábame ich z rovnakých materiálov a v odtieňoch ako oblečenie. Gumičky scrunchies majú jemný povrch, sú príjemné na nosenie a výborne sa s nimi manipuluje. Patria tiež k všestranným kúskom — dajú sa totiž nosiť tiež ako náramok.

Tabuľka veľkostí

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…