O nás

O NÁS

Pohľad na budúcnosť
udržateľnej módy

Sme presvedčení, že láska a lojalita voči značke budú v budúcnosti do značnej miery závisieť od atribútov trvalej udržateľnosti, ktoré brand umožňuje alebo si buduje u svojich zákazníkov. Nie je to len potreba, ale obrovská príležitosť objavovať a vytvárať produkty, ktoré sú pre spotrebiteľa vzrušujúce. Preto slovenská značka Ladíme je neobyčajná tým, že vyrába etické a nadčasové modely, používa certifikované ekologické tkaniny a myslí na našu budúcnosť.

Udržateľná móda nie je len pre biomatky, hipsterov a dievčatá žijúce v obydliach na stromoch.

Zakladateľka a dizajnérka Ladíme

MIA HIERWEG

Ladíme je športovo elegantá móda, využiteľná na každý deň a každú príležitosť. Takmer všetky naše produkty vyrábame z organických látok. Prírodná bavlna, ktorú využívame najviac, je veľmi priedušná a vďaka tomu sa na nej nezachytáva ani zápach z potu. Oblečenie rýchlo schne, nekrčí sa pri praní a je veľmi príjemné na dotyk. Strihy šiat zvýrazňujú ženské krivky a zároveň sú vymyslené tak, aby pri zvidhnuti rúk či dieťata neodhalovali to, čo má ostať zahalené. Vzbudzujú obdiv, ale nie sú vulgárne. Štýl nášho oblečenia je minimalistický, bez nápisov, nášiviek, gombíkov či iných farebných doplnkov pre zachovanie elegancie a využitia na každú príležitosť.

Náš záväzok voči planéte

Používame iba materiály a výrobky, spĺňajúce prísne medzinárodné kritéria pre kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Antialergická bavlna ktorú používame, sa pestuje a žne ekologicky a následne sa spracúva bez použitia škodlivín. To znamená, že pri jej spracovaní nie sú používané žiadne umelé hnojivá, chemické prípravky, či iné zdraviu a životnému prostrediu škodlivé alebo nebezpečné látky. Všetky použité chemické prísady, ako napríklad farbivá a pomocné látky, musia spĺňať enviromentálne a toxikologické kritériá.

Ako mama som mala sen, že keď si dieťa zašpiní oblečenie, tak ho len oprášim a bude znova čisté...

Používame bio bavlnu ktorá sa lepšie udržuje, ľahko sa z nej čistia škvrny (aj z bielej látky) a niekedy ju stačí len oprášiť. Práve preto je ako stvorená pre detskú módu.

Naša detská kolekcia je funkčná a praktická, s jednoduchým strihom, v ktorom sa deti cítia príjemne a zároveň vyzerajú štýlovo. Je ľahko kombinovateľná a zároveň ladí aj s kolekciou určenou pre dospelých.

Nákupný košík