Dámsky ORGANIC zdobený opasok

19,00 

K šatám z našej ponuky si môžete dokúpiť dámsky ORGANIC zdobený opasok. Tento výrazný módny doplnok podčiarkne vašu ženskosť a dovolí vyniknúť vášmu pásu. Dostupný je až v dvoch dĺžkach a štyroch farebných prevedeniach.

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
K naším šatám si môžeš dokúpiť ľubovoľný opasok a vytvoriť si tak opäť originálny outfit.
Opasok je možné objednať v 4 farebných prevedeniach.
Popis materiálu:  organický elastický bavlnený úplet
Farba: čierna, taupe hnedá, smotanovo biela, mint zelená
Materiálové zloženie: 95% BIO bavlna 5% elastan

Dámsky ORGANIC zdobený opasok vo farbe vašich šiat

Eleganciu, jedinečnosť aj štýl — to všetko dodá každému outfitu vhodný opasok. Dámsky ORGANIC zdobený opasok môžete navyše dokonale zladiť s farbou vašich šiat a nosiť sa dá aj s voľnejším topom. Nemusíte pritom zvoliť len rovnakú farbu, pokojne siahnite po kontraste, ktorý dá ešte viac vyniknúť vášmu pásu.

Dámske opasky Ladíme sú šité s ohľadom na šetrenie množstva odpadu a minimalizovanie negatívneho vplyvu odevnej výroby na životné prostredie. Ušité sú zo zvyškov látok, ktoré zostávajú po strihaní oblečenia. Ani kúsky, ktoré zostanú, sa nevyhadzujú, ale sú ďalej spracovávané. Opasok si môžete kúpiť v dvoch dĺžkach a štyroch farebných prevedeniach.

Tabuľka veľkostí

 

Pre veľkosti šiat 32-36 je odporúčaná dĺžka opaska 120cm.

Pre veľkosti šiat 38-42 je odporúčaná dĺžka opaska 130cm.

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…