Detské unisex ľanové nohavice Vio

55,00 

Príjemný materiál, akým je ľan, si vaše dieťa rýchlo obľúbi. Detské unisex ľanové nohavice Vio sú navyše šité v štýlovom dizajne, ktorý pristane chlapcom aj dievčatám. Nohavice majú rovný strih s mierne zníženým sedom, ozdobené sú lištovými vreckami a prešívaním.

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
Nohavice je možné objednať v 3 farebných prevedeniach a v 3 materiálových žloženiach ľanu:
Popis materiálu:  nestarnúci ľan s revolučným vláknom soronou
Farba: Navy modrá
Materiálové zloženie: 45% ľan, 22% viskóza, 18% sorona, 15% bavlna
Popis materiálu:  100% predpraný ľan
Farba: Lila ružová
Materiálové zloženie: 100% predpraný ľan
Popis materiálu:  nestarnúci ľan s viskózou
Farba: Natural
Materiálové zloženie: 30% ľan, 70% viskóza

Detské unisex ľanové nohavice Vio — komfort, ktorý budete deťom závidieť

Prírodný ľan je materiál, ktorý sa pre jeho vynikajúce vlastnosti tradične používa aj na výrobu oblečenia. Je vzdušný, v lete príjemne schladí a absorbuje vlhkosť. Navyše tieto Detské unisex ľanové nohavice Vio obsahujú aj revolučné vlákno Sorona, ktoré dodáva bežne pevnejšiemu ľanu pružnosť.  Toto vlákno vyrobené z bio suroviny, je tiež odolnejšie voči pokrčeniu a tak sa nemusíte obávať ani známej krčivosti ľanu. Oblečenie vyrobené z tohto spojenia prírodných materiálov je taktiež mäkšie, ľahšie, priedušné, rýchlo schnúce a odolné voči UV žiareniu a chlóru. Preto sme sa rozhodli zaodieť do tejto nesmrteľnej látky aj deti. Detské unisex ľanové nohavice Vio šité v štýlovom dizajne sa stanú univerzálnym kúskom počas celej jarnej a letnej sezóny. Majú rovný strih s mierne zníženým sedom, ktorý zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

Ani pri detských modeloch nezabúdame na eleganciu, preto sme ľanové nohavice dozdobili zaujímavými lištovými vreckami a prešívaním v oblasti pása a sedu. Objednať si ich môžete v 3 farebných prevedeniach a v 3 materiálových zloženiach ľanu pre chlapcov aj dievčatá.

Tieto detské nohavice sú rastúce, preto ich vaše dieťa iste ponosí viac ako jednu sezónu. Nemusíte sa obávať ani krčivosti ľanu, ktorá patrí k jeho prirodzeným vlastnostiam. Práve tá dodáva aj nohaviciam jedinečný vzhľad a dotvára “street outfit” na každý deň.

Model Jergy má oblečenú veľkosť 116/122. Model má 4,5 roka.

Tabuľka veľkostí

 

A – dĺžka nohavíc, B – šírka v páse, C – šírka v bokoch

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.