Dizajnový nepremokavý vak/crossbody/kabelka

45,00 

Všestranný dizajnový nepremokavý vak/crossbody/kabelka vás doslova prekvapí množstvom možností. Jedným potiahnutím z neho urobíte crossbody tašku alebo kabelku do ruky. Už si viac nemusíte stále prekladať svoje veci, tento kúsok využijete na každú príležitosť. Zapínanie je na praktický magnetický patent.

Materiál: softshell
Certifikáty: OEKO-TEX 100

Dámsky dizajnový nepremokavý vak/crossbody/kabelka

Originalite sa u nás v Ladíme medze nekladú a funkčnosti v spojení s variabilitou už vôbec nie. Preto sme si pre vás pripravili tento extra kúsok na každý deň a každú príležitosť. Ak sa vám nechce stále meniť kabelku za vak či crossbody tašku, tento problém vyrieši dizajnový nepremokavý vak/crossbody/kabelka.

Tento dámsky doplnok má mnoho podôb. Jedným potiahnutím z urobíte z vaku crossbody tašku či kabelku do ruky. Aby ste mali vždy všetky svoje poklady v suchu, je vyrobený z nepremokavého materiálu. Aj tento dámsky vak spĺňa požiadavky na udržateľnosť. Udržateľná móda dbá o ochranu našej planéty, preto aj pri jeho výrobe minimalizujeme spotrebu materiálov. Zvyšky nevyhadzujeme, sú určené na ďalšie spracovanie.

  • Nepremokavý softshell
  • Zapínanie na magnetický patent
  • Jednoduchá a ľahká manipulácia
  • Pútka a držiaky z pravej kože zo slovenskej dielne Ledabags
  • Vnútorné vrecko na mobil

 

Softshell sa skladá z troch vrstiev: termoaktívna látka, izolačná vrstva mäkký fleece, vonkajší nepremokavý materiál s membránou

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…