Dámska ORGANIC čelenka Asiris

22,00 

Dámska ORGANIC čelenka Asiris jedinečným spôsobom dotvorí váš vzhľad. Zladiť ju môžete aj s dievčenskou čelenkou rovnakej farby a vytvoriť neprehliadnuteľný “MiniMe Look”. Čelenka má dvojvrstvové zloženie, skvele ochráni pred chladom, zároveň bráni zbytočnému poteniu.

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
Popis materiálu: organický úplet bez zateplenia
Certifikáty materiálu: OEKO-TEX 100, Trieda 1
                                            ORGANIC
Materiálové zloženie: 95% BIO bavlna 5% elastan

Dámska ORGANIC čelenka Asiris — módny doplnok v originálnom dizajne

Aj vy máte rada módne doplnky, ktoré výnimočným spôsobom dotvoria váš vzhľad? Takýmto kúskom je aj dámska ORGANIC čelenka Asiris. Pri jej nosení vás osloví jej dvojvrstvové zloženie, vďaka ktorému skvele poslúži ako ochrana uší pred chladným jarným vánkom. Tento módny doplnok sa dá krásne zladiť aj s dievčenskou čelenkou rovnakej farby, čím vytvoríte neprehliadnuteľný “MiniMe Look”.

Čelenky Ladíme sú vyrábame z rovnakých materiálov ako naše oblečenie a majú certifikáty OEKO – TEX Trieda 1 a  Organic. Majú príjemný povrch, sú veľmi pohodlné na nosenie, priedušnosť materiálu bráni nadmernému poteniu. Čelenka Asiris je nadizajnovana tak, aby sa dala nosiť ako čelenka i nákrčník v jednom.

Tabuľka veľkostí

 

 

A – hrúbka čelenky B – šírka čelenky

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…