Dámsky top z ľanu a sorony Miriam

109,00 

Letný top z ľanu a sorony je kúskom, ktorý osvieži váš šatník nielen počas dovolenky. Strih rukávov v kombinácii s hebkosťou textílie vám prinesie pocit vzdušnosti aj v tých najhorúcejších dňoch. Handmade dámsky ľanový top Miriam je ušitý z materiálu čisto prírodného pôvodu. Kombinovať ho môžete s kraťaskami alebo s letnými nohavicami či sukňou. Opasok je súčasťou topu.

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
Popis materiálu:  jemný ľahký mäkký ľan so soronou, viskózou a bavlnou
Materiálové zloženie: 45% ľan 22% viskóza 18% sorona 15% bavlna

Dámsky ľanový top Miriam z nekrčivej sorony a ľanu s výrazným opaskom

Tento krásny dámsky ľanový top je neodmysliteľným kúskom letnej sezóny. Strih rukávov sa postará o pocit vzdušnosti aj v horúcich letných dňoch. To však nie je to jediné, čím dámsky ľanový top Miriam zaujme. Okamžite sa zamilujete aj do materiálu, ktorý je čisto prírodného pôvodu. Kombinácia ľanu s viskózou vás osloví tiež svojimi vlastnosťami. V lete totiž príjemne chladí, takže sa v ňom nebudete potiť. Letný top z tohto ľanu  v spojení so soronou je tiež menej krčivý a mäkký na dotyk.

Rada zaujmete svojím vzhľadom? Top má výraznú bordúru , ktorá pôsobí distingvovane, ale zároveň veľmi žensky a rafinovane. Príjemný zážitok z nosenia podčiarknu bočné rozparky a vkusná dĺžka topu. Pre dokonalý pocit pohodlia ho môžete kombinovať s kraťaskami alebo s letnými nohavicami či sukňou. Opasok je súčasťou topu.

 

Modelka Mia má oblečenú veľkosť 36. Výška modelky: 163cm a miery: 90-70-92

Tabuľka veľkostí

 

A – dĺžka topu, B – šírka v prsiach, C – pás, D – šírka v bokoch

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…