Dámsky rifľový top EkoChic

119,00 

Dámsky top EkoChic z recyklovanej rifľoviny: štýlový a udržateľný kúsok pre váš nadčasový šatník. S elegantným stojačikom a opaskom zdôrazňuje vašu ženskosť a váš záväzok k pomalej móde. Urobte rozumný krok k udržateľnosti s týmto nadčasovým kúskom.

Materiálové zloženie: 77% recyklovaná bavlna 21% polyester 2% elastan
Certifikáty materiálu: OEKO-TEX 100, Trieda 1
Opasok nie je súčasťou topu, objednať tu.

EkoChic – Dámsky top z recyklovanej rifľoviny: Udržateľný Luxus pre Váš Nadčasový Šatník

Vitajte v svete udržateľnej módy s naším dámskym topom “EkoChic”! Tento top je skvostným príkladom pomalej módy, ktorá zdôrazňuje krásu ženskosti a udržateľnosť. Každý kúsok je vyrobený z recyklovanej rifľoviny s ohľadom na životné prostredie, čím prispievame k ochrane našej planéty.

Jeho štýlový stojačik a jemný opasok okolo pásu dodávajú tomuto topu nadčasový charakter, ktorý sa bude hodiť do vášho šatníka na mnoho sezón. Či už ho budete nosiť na pracovné stretnutia, rande alebo na prechádzku v meste, “EkoChic” vám zaručí elegantný a sofistikovaný vzhľad.

Okrem svojej štýlovosti je tento top tiež príkladom pomalej módy – konceptu, ktorý zdôrazňuje kvalitu nad kvantitou. “EkoChic” je navrhnutý tak, aby vám slúžil dlhé roky a stal sa dôležitou súčasťou vášho šatníka. Jeho výnimočná kvalita zaručuje, že budete vždy vyzerať štýlovo a svedomito.

Rovnako dôležité je, že tento top je vyjadrením vašej podpory udržateľnej móde a ochrane životného prostredia. S “EkoChic” budete nielen vyžarovať ženskosť, ale aj etickú zodpovednosť voči našej planéte.

Doprajte si dámsky top “EkoChic” a staňte sa súčasťou pohybu pre udržateľnú a štýlovú budúcnosť módy.

Opasok nie je súčasťou topu, objednať tu.

Modelka Mia má oblečenú veľkosť 36. Výška modelky: 163cm a miery: 92-70-95

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

 

 

 

A – dĺžka topu, B – šírka v prsiach, C – šírka v bokoch, D – dĺžka rukáva

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…