Dámske rifľové nohavice – Elegancia

119,00 

Získajte nohavice, ktoré sú zosobnením udržateľnosti a originality. Ich zaujímavé detaily s prešívaním vám dodajú ženskosť a výrazný štýl, pričom zároveň podporujete slovenskú značku a pomalú módu. Kombinovateľnosť týchto nohavíc vám umožní vytvoriť jedinečné outfity

Materiálové zloženie: 77% recyklovaná bavlna 21% polyester 2% elastan
Certifikáty materiálu: OEKO-TEX 100, Trieda 1
Opasok nie je súčasťou topu, objednať tu.

Rifľová Elegancia –  Udržateľné Dámske Nohavice s Ženským šarmom

Získajte nohavice, ktoré nie sú len obyčajným oblečením, ale aj vyjadrením vašej podpory udržateľnému životnému štýlu. Naše dámske nohavice sú vyrobené z recyklovanej rifľoviny, čo z nich robí nielen krásny kúsok oblečenia, ale aj udržateľný príbeh. Pri výbere našich nohavíc podporujete nielen našu značku, ale aj životné prostredie.

Tieto nohavice sú ženské a sofistikované. Zaujme vás ich detailný strih a precízne prešívanie, ktoré dodáva unikátny charakter. Každý kúsok je vyrobený s láskou a starostlivosťou v rámci handmade procesu. Naša slovenská značka sa hrdí originalitou a kreativitou, ktoré prinášame do každého modelu.

Nohavice nie sú len o móde; sú o výraze vašej osobnosti a vášho postavenia k pomalej móde. Pomalá móda nás učí oceniť kvalitu nad kvantitou, a naše nohavice sú toho dôkazom. Sú ľahko kombinovateľné s rôznymi topmi a doplnkami, čo vám umožňuje vytvárať vlastné, jedinečné outfity pre rôzne príležitosti.

S našimi nohavicami budete vyzerať nielen štýlovo, ale aj v súlade s hodnotami udržateľnej módy. Rozhodnite sa pre ne a buďte súčasťou pozitívnej zmeny vo svete módy.

Opasok nie je súčasťou topu, objednať tu.

Modelka Mia má oblečenú veľkosť 36. Výška modelky: 163cm a miery: 92-70-95

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

 

 

 

A – dĺžka topu, B – šírka v prsiach, C – šírka v bokoch, D – dĺžka rukáva

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…