ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME

6,00 

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK

Gumičky do vlasov scrunchies sú doplnkom, ktorý zladí s oblečením aj váš účes. ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME si môžete vybrať v rôznych odtieňoch. Vďaka silnej gume vo vnútri výborne držia vo vlasoch, nosiť ich môžete tiež na ruke namiesto náramku.

Popis materiálu:  organický elastický bavlnený úplet
Farba: čierna, taupe hnedá, smotanovo biela, mint zelená, lososová, smaragdovo zelená, šedé striebro
Materiálové zloženie: 95% BIO bavlna 5% elastan

ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME vlasy výborne držia a neťahajú

Ak máte radi pekne zladený celý outfit, zabudnúť by ste nemali ani na úpravu vlasov. O dokonalosť vášho účesu sa môžu postarať ORGANIC scrunchies gumičky LADÍME. Gumičky do vlasov scrunchies máme k dispozícii vo všetkých odtieňoch šiat, topov či nohavíc z našej ponuky. Nosiť ich môžete ako doplnok do vlasov alebo tiež ako náramok.

Gumičky scrunchies vyrábame zo zvyškov materiálu, ktoré zostanú po strihaní oblečenia. Aj takýmto spôsobom minimalizujeme odpad a prispievame k ochrane našej planéty. Udržateľná móda v našej ponuke je navyše šitá z organických alebo recyklovaných materiálov. Pri ich pestovaní a výrobe je kladený dôraz na ekologické aj ekonomické aspekty a fairtrade.

Tabuľka veľkostí

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…