ORGANIC ČIAPKY “RAW” Ladíme

16,90 22,00 

Hľadáte čiapku, ktorá príjemne zahreje počas jarných a jesenných dní, no nebudete sa v nej potiť? Tieto požiadavky naplnia ORGANIC ČIAPKY “RAW” Ladíme. V rôznych farbách ich radi ušijeme vo veľkostiach pre celú vašu rodinu.

Materiál: 95% bavlna 5% elastan
Certifikáty: OEKO-TEX 100, Trieda 1
                     GOTS ORGANIC
Farba: podľa farebnej škály našich kolekcií zladeného oblečenia, viac info tu.

ORGANIC ČIAPKY “RAW” Ladíme v množstve farebných odtieňov

V rámci nášho programu udržateľnosti sú všetky čiapky a doplnky vyrábané z menších kúskov, ktoré vznikajú pri šití nášho zladeného oblečenia. Snažíme sa tak minimalizovať zostatky materiálov na minimum, pričom ich využijeme na tvorbu niečoho zmysluplného, pekného a funkčného.

ORGANIC ČIAPKY “RAW” Ladíme sú vyrábané z rovnakých materiálov ako naše oblečenie. Majú certifikácie OEKO – TEX Trieda 1 a GOTS Organic. Ak hľadáte kúsok, ktorý je príjemný a pohodlný na nosenie, dokonale naplnia vaše predstavy. Môžete ich bez obáv z nepríjemného dráždenia pokožky či alergickej reakcie obliecť aj deťom, ich štýlový dizajn pristane aj dospelým. Pri nosení vás iste poteší ich priedušnosť, vďaka ktorej bránia nadmernému poteniu pri rôznych aktivitách. Vyrábané sú vo vzoroch našich látok v pestrej palete farieb. V galérii je príklad našich dostupných čiapočiek. Ak máte o niektorý konkrétny vzor záujem, kontaktujte ma tu.

Tabuľka veľkostí

 

A – dĺžka čiapky, B – šírka čiapky

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.