Dámska ORGANIC sukňa Luna

85,00 

Dámska sukňa Luna z jemnej elastickej organickej bavlny – dokonalý spoločník pre vytvorenie elegantných aj každodenných outfitov. Jej štýlový a prírodný dizajn spája pohodlie s udržateľnosťou, a tak môžete byť nielen štýlová, ale aj ekologicky zodpovedná. Táto sukňa je nielen krásnym modelom, ale aj prejavom vašej podpory pre udržateľnú módu. Doprajte si túto exkluzívnu sukňu a zvýraznite svoju krásu a osobný štýl v harmónii s prírodou

UDRŽATEĽNÝ KÚSOK
Materiálové zloženie: 95% BIO bavlna 5% elastan
Certifikáty materiálu: OEKO-TEX 100, Trieda 1
                                            ORGANIC
Sukňu je možné objednať aj v inej ako základnej dĺžke pre jednotlivé veľkosti – pre viac info tu.

Organická Elegancia –  Dámska Sukňa z Udržateľnej Bavlny prospieva Vašej Kráse a Planéte

Dámska sukňa Luna z jemnej certifikovanej organickej elastickej bavlny je neodolateľným kúskom, ktorý zlúči vaše najlepšie vlastnosti s vášňou pre udržateľný spôsob života. Je to viac než len kúsok oblečenia; je to výraz vášho štýlu, vašej osobnosti a vašej zodpovednosti voči prírode.

Táto sukňa vám umožňuje spojiť krásu s etikou. Je vyrobená z certifikovanej organickej bavlny, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a prirodzene príjemná na nosenie. Jej jemný dotyk pokožky vám zabezpečí komfort počas celého dňa. Okrem toho jej jednoduchý, no elegantný dizajn je vhodný pre rôzne príležitosti.

S touto sukňou môžete vyjadriť svoj osobný štýl a podporiť udržateľnosť v jednom. Je to symbol vášho hlbšieho povedomia o výzvach, ktorým čelí naša planéta, a vašej odhodlanosti konať. Doprajte si túto jedinečnú sukňu a buďte príkladom udržateľného života, bez toho aby ste museli obetovať štýl a eleganciu.

Sukňu je možné objednať aj v inej ako základnej dĺžke pre jednotlivé veľkosti – pre viac info tu.

 

Modelka Mia má oblečenú veľkosť 36. Výška modelky: 163cm a miery: 92-70-95

Tabuľka veľkostí

 

 

 

A – dĺžka šiat, B – šírka v prsiach, C – šírka v páse, D – šírka v bokoch, E – dĺžka rukáva

Rozmery v tabuľke predstavujú miery OBLEČENIA a nie tela. Všetky rozmery su uvádzané v cm.

Detailný návod ako nájsť svoju veľkosť nájtete tu.

Dodacia lehota

My v Ladíme kladieme dôraz na ORIGNALITU, zároveň nám záleží na udržateľnej výrobe. Preto všetky produkty šijeme v obmedzenom množstve v závislosti od dopytu a nevytvárame skladové zásoby. Šijeme len na objednávku, s čím súvisí aj dodacia lehota 7 – 10 pracovných dní od pripísania platby na účet.

Možno by sa Vám páčilo…