PLATBY BUDÚCNOSTI

Budúcnosť platieb je tu!

Ako prvá slovenská značka zavádzame platbu v kryptomenách. Aj keď sú kryptomeny iba v začiatkoch, veríme, že raz bude platenie nimi také bežné ako teraz platíte kreditnou kartou.

 

 

veríme, že raz bude platenie kryptomenami také bežné ako teraz platíte kreditnou kartou

Kryptomeny sú uchovávateľ hodnoty, preto investícia do nich je ako investícia do nášho oblečenia. Totiž hodnota nášho oblečenia spočíva v tom, že jeho kúpou tvoríte budúcnosť. Nekupujete si iba oblečenie, ale podporujete lokálnu tvorbu, udržateľnosť, kvalitu ktorá vydrží a v neposlednom rade unikátnosť, ktorá Vás vyčlení v dave.

 

Platbu kryptom ako to slangovo nazývame sme zaviedli aj pre jej transparentnosť, pretože to je jedna z našich najdôležitejších hodnôt. Sme transparentní voči našim zamestnancom, ktorí sú spravodlivo odmeňovaní a majú kvalitné pracovné prostredie. Sme transparentní voči našim zákazníkom, lebo naše oblečenie je vyrábané na Slovensku a nie ďaleko cez pol sveta, za podmienok o ktorých neviete.

 

Niekto by namietal, že ťažba krypta je neekologická. No počkajme si na budúcnosť. Bankový systém momentálne pohltí oveľa viac zdrojov. Banky musia živiť svoje centrálne servery, svoje pobočky, spotrebúvajú zdroje na svoje kampane a položme si otázku, čo z toho máme my, bežní ľudia? Ťažba kryptomien napreduje tak, že už teraz sa energia na ich ťažbu získava aj z vulkánov. Sme presvedčení, že láska a lojalita voči značke budú v budúcnosti do značnej miery závisieť od atribútov trvalej udržateľnosti, čo je aj cesta ktorou idú kryptomeny.

 

Už ste niekomu potrebovali poslať peniaze cez víkend? Platby kryptom sú okamžité a k dispozícií 24/7 za každých okolností. A také je aj naše oblečenie, ktoré viete využiť na nosenie do práce, na detské ihrisko či na romantickú večeru. Ľahko sa udržuje a preto ho máte k dispozícií 24/7.

 

Kryptomeny sú alternatíva súčasným peniazom a tiež ich významnou konkurenciou. Tá spravidla motivuje existujúci svet k inováciám. Presne ako Ladíme, ktoré je alternatíva k dnešnému fast fashion biznisu. Ladíme je inovatívne a inovácie poháňajú svet dopredu.

 

Poďte sa s nami pozrieť do budúcnosti a plaťte u nás kryptom už dnes.

Nechaj odpoveď