NOVÁ KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA – 2021

Prinášame vám kúsok budúcnosti v našej novej kolekcii

Variabilita, funkčnosť a udržateľnosť. To sú hlavné piliere našej novej kolekcie na chladné mesiace. Nájdete v nej najmä softshellové materiály navrhnuté tak, aby ladili  do zaujímavých prvkov glamour a urban. Za vznikom stojí Mia Hierweg, hlavná dizajnérka a zakladateľka značky.

Kúsky #madeinslovakia si obľúbia nielen maminy ale aj ich ratolesti. #FUTURO je budúcnosť a žiť v budúcnosti je životný štýl! 

Poďte s nami do budúcnosti. Pretože keď myslíme na budúcnosť, #ladíme so svetom. 

 

Športovo elegantná móda, využiteľná na každý deň a takmer každú príležitosť. Strihy šiat totiž dokonale zvýrazňujú ženské krivky a zároveň sú vymyslené tak, aby ladil so životom toho, kto ich nosí. Štýl nášho oblečenia je minimalistický, bez nápisov, nášiviek, gombíkov či iných farebných doplnkov, pre zachovanie elegancie a využitia na každú príležitosť či už teraz alebo v ďalekej budúcnosti. 

 

Ženské a praktické oblečenie môžete nosiť skutočne kamkoľvek. Maminy to dôverne poznajú – z business meetingu utekáme na ihrisko a odtiaľ ešte uvariť večeru pre celú rodinu. Pri tvorbe #futuro kolekcie sme mysleli najmä na pohodlie, aby ste si život mohli užívať naplno za každých okolností.

 

Okrem štýlu nám záleží aj na kvalite našich materiálov, udržateľnom spôsobe výroby a zdraví, a to najmä s dôrazom na výrobu oblečenia pre deti. Používame preto vo väčšine našej tvorby len látky s certifikáciou OEKO-TEX 100, trieda 1 a látky v biokvalite s certifikáciou GOTS.

Nechaj odpoveď