Produkty Košík0 Vlastné Vlastné Scroll Top

O nás – stará verzia

Slovenská značka Ladíme vznikla ako potreba či skôr túžba zladiť detské oblečenie s oblečením dospeláka. Zrodila sa myšlienka zladiť farby a vzory v trendy oblečení. Ladíme nesie v sebe jednoduchosť, pohodlie a zároveň odvahu byť iní…

Každý kúsok oblečenia je navrhnutý, zladený a vyrobený na Slovensku. Naše kúsky sú ručne strihané a vyrábané zo starostlivo vyberaných úpletov vysokej kvality s certifikáciou Oeko-Tex 1 – vhodné pre deti od narodenia. Dbáme aj na BIO kvalitu, a preto pracujeme prevažne s materiálmi s certifikátom GOTS.


Nechávame naše oblečenie tak trochu “RAW”


Každý je originál

Chceme, aby vynikla kvalita a jedinečnosť materiálu, ktorý používame. Preto na jednotlivých kusoch takmer vždy nájdete neopracované ukončenia napríklad na rukávoch tričiek, či mikiniek a sárach tepláčikov. Chceme týmto spôsobom spojiť elegantné a jednoduché strihy so zaujímavou ležérnosťou materiálu.

Žiadny z ušitých modelov nie je rovnaký. Každý model je originál, to znamená, že naše kúsky nie sú rovnaké, ale zladené. Dámsky, pánsky aj detský kúsok môžu byť vyrobené z rovnakého materiálu, no strihovo sú odlišné a jedinečne originálne.

V našich kolekciách nenájdete rovnaké kúsky pre Maminku, Tata a dieťatko, ale zladené originály. Naša jedinečnosť je aj v ladení jednotlivých kúskov a kolekcií. Tak ako nájdete kúsky, ktoré sú dokonale zladené celým vzorom látky, nájdete aj decentne a jemne zladené kúsky, kde ladiaci prvok je iba detail na dámskom či pánskom oblečení, ktorý spája kúsky s detským oblečením.


Jednotlivé kolekcie sú vyrábané v obmedzenom množstve, preto vždy zažiaria v dave


Naša trendy móda vznikla najmä pre maminy a ich synov, ktoré chcú so svojimi drobcami ladiť. Zameriavame sa na chlapčenské oblečenie od veľkosti 80 po veľkosť 140 a oblečenie pre ženy od veľkosti 32 po 42. Nezabúdame ani na pánov,  a preto väčšina našich kolekcií je vytvorená tak, aby mohla spolu ladiť nie len celá rodinka, ale aj ktokoľvek s odvahou ukázať, že k sebe patríte aj navonok. Časom sa možno posunieme aj do iných detských veľkostí a iných “viac ružových” kolekcií aj pre maminy a ich dievčatá, ale to necháme na túžby a potreby našich zákazníkov.

Nie sme veľký výrobca, ale mama a syn a mama robí, čo ju baví. Neustále sa snažíme prinášať nové, pohodlné, pohodové a krásne zladené oblečenie v rôznych trendy kolekciách.


Tak vitajte v našom ladivom svete a nech nám to spolu ladí